teipai veidui

Kas yra teipai veidui ir kokia jų nauda?

Teipai veidui, specialistų kitaip dar vadinamas kineziologinis pleistras, jau nėra naujiena. Nors anksčiau spalvotas teipo juosteles dažniausiai matydavome ant sportininkų kūnų, šiai dienai jis naudojamas ir grožio industrijoje. Šis pleistras sporto pasaulyje naudojamas reabilitacijoje, padeda mažinti spazmus, skausmą, o estetikoje tai – priemonė mažinanti veido raukšleles.

Kas yra teipai?

Teipai veidui -tai spalvota juostelė pagaminta iš medvilnės arba šilko, kuri prieš gerus penkerius metus pradėta naudoti JAV, o prieš trejus paplito visame pasaulyje. Unikalu tai, jog juostelė, kuri skirta veidui, padengta hipoalerginiais klijais, todėl yra visiškai saugi naudoti kiekvienam. Teipai atlieka tris pagrindines funkcijas: limfodrenažinę, raumenų spazmų mažinimo bei tam tikrų veido vietų tempimo / tvirtinimo.

Kuo skiriasi teipų medvilninė ir šilkinė juostelė?

Medvilninis teipas skirtas nejautriai bei storesnei odai, kuri nėra linkusi į sudirgimus, paraudimus. Jis geriau limpa prie odos.

Dirbtinio šilko juostelės labiausiai tinka jautrios bei plonos odos savininkams. Šis teipas yra malonesnis odai.

Perforuota dirbtinio šilko juostelė yra skirta limfodrenažinei aplikacijai. Tai reiškia, jog teipas mažina patinimus, o svarbiausia, turi stipresnį poveikį nei naudojant aplikaciją iš paprasto teipo limfodrenažui.

Kokia teipų nauda?

Kaip minėta, svarbiausia teipo nauda grožio industrijoje – mažinti mimikos raukšles. Taip pat gali būti naudojamas paburkimams veido ir akių srityje mažinti. Pasitaiko, jog žmogus labai lieknas, o veidas – sunkus, paburkęs, tad teipas irgi yra vienas iš sprendimų. Paburkimas susidaro nuo užsilaikančių skysčių, o kineziologinio pleistro procedūra padeda juos išvarinėti, išgręžti.

Kita naudojimo priežastis – kuomet veidas pasmukęs. Taip dažniausiai nutinka kai asmuo greit numeta svorio arba silpni jo veido raumenys, trūksta kolageno. Norint „lifting`o“ efekto – t. y. pakelti veido audinius, vėlgi galima naudoti teipą pagal tam tikrą metodiką.

Teipai veidui suteikia galimybę kelti akių vokus, koreguoti vadinamus „buldogo skruostus“, kompleksiškai jauninti veidą. Taigi, vienareikšmiškai teipai – tai grožio priemonė, veido odos ir formos tobulinimui. Na, o pridedant manualines technikas bei veido jogą, rezultatas bus dar greitesnis ir efektyvesnis.

Taip pat galite perskaityti:
Grožis be skalpelio: ką gali teipai ir kaip juos taisyklingai naudoti?

Be komentarų

Įrašyti komentarą