joga kamala teipavimas

Teipai – mitų griovėjai: griaukime mitus apie teipus!

Teipai jau nėra naujiena pasaulyje, tačiau Lietuvoje vis dar vyrauja įvairūs mitai apie šią nechirurginę grožio priemonę. Vieni tiki, kad tai – neveiksminga, kiti – jog gali pažeisti odą. O kaip yra iš tiesų? Griaukime mitus apie teipus!

Teipai yra neveiksmingi.

Tai – mitas. Jie išties veiksmingi, tačiau labai svarbu juos naudoti teisingai. Tai priemonė, kuri mažina raukšles, patempia odą be jokių operacijų. Kaip teisingai užsiklijuoti teipą, geriausiai gali patarti specialistas, kuris gali jus pakonsultuoti bei supažindinti su visomis šios priemonės naudomis.

Na, o kaip teisingai užsiklijuoti teipą ant veido?

Visų pirma, veidas turi būti švarus. Šiuo atveju puikiai gali pasitarnauti elementarus micelinis vanduo, tačiau galima naudoti ir paprastą vandenį su muilu. Veidas turi būti sausas, kad teipas gerai priliptų. Jei oda linkusi į riebumą, pleistrai nelimpa, todėl ją būtinai nuriebalinkite.

Klijuojant teipą ant veido, savarankiškai namuose, svarbi taisyklė – jis jokiais būdais negali būti įtemptas! Todėl klijuokite jį ramybės būsenoje. Kuomet su teipu dirba profesionalas, jis žino kaip taisyklingai jį naudoti, todėl renkasi ir kitokias klijavimo technikas.

Teipai gali pažeisti odos paviršių.

Ne. Teipas negali pažeisti odos, tačiau čia svarbi sąlyga – taisyklingas jo nuėmimas. Idealu, jei nuimant teipą naudosite aliejuką. Šis sudrėkins teipą bei jame esančius klijus ir leis jums lengvai nuimti priemonę.

Kitas būdas – paimti už teipo kampelio ir prilaikant odą, iš lėto atklijuoti juostelę. Labai svarbu, jog oda nebūtų tempiama!

Su teipais negalima miegoti.

Miegoti tikrai galima. Tačiau rekomenduojama prieš tai teipą patikrinti bei įsitikinti, jog jis nekelia jums jokių alergijų, nepatogumų. Idealu jei naudosite teipą su hipoalerginiais klijais, kurie tikrai sumažins visas rizikas.

Patarimas. Norint, kad miego metu teipas neatsiklijuotų ar jo kampelis neužkliūtų už pagalvės, suapvalinkite klijuojamo pleistro kampus. Taip jausitės komfortabiliau, o pleistras neklius už patalų.

Visi teipai – vienodi.

Ne, teipai nėra vienodi. Visų pirma skiriasi jų medžiaga, tuomet klijai ir net pačios prekės kokybė. Tad, pirmiausiai, reikėtų atsižvelgti į vietą iš kurios įsigyjate prekę. Būkite tikri, kad tai patikima ir profesionali įmonė.

Dažniausiai pasitaikančios medžiagos – medvilnė ir šilkas. Medvilninis teipas skirtas nejautriai bei storesnei odai, o dirbtinio šilko juostelė tinka jautrios odos savininkams. Taip pat yra perforuotos dirbtinio šilko juostelės, kurios skirtos limfodrenažinei aplikacijai.

Na o klijai gali būti paprasti arba hipoalerginiai. Hipoalerginiais klijais būna padengti teipai skirti veidui, kurie užtikrina maksimalų procedūros saugumą.

Teipai sausina odą.

Tai – mitas. Tačiau teipai gali parodyti šią odos problemą. Taigi, jei pastebėjote, kad oda sausa, patartina imtis tam tikrų priemonių, pavyzdžiui, gerti daugiau vandens, vartoti kolageną.

Oda tampa sausa tuomet, kai ji nebepajėgia išlaikyti savyje pakankamai drėgmės. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių: pernelyg dažno maudymosi, sauso ir labai šalto oro, abrazyvinių muilų naudojimo, natūralaus senėjimo procesų, nepakankamo vandens vartojimo, didelio suvartojamos druskos kiekio, piktnaudžiavimo alkoholiu, rūkymo, streso, neigiamo aplinkos poveikio, sveikatos sutrikimų ir kitų veiksnių. Kai kurie iš šių veiksnių yra neišvengiami, tačiau mes neturėtume dėl to susitaikyti su sausa, šiurkščia ir pleiskanojančia veido oda. Todėl imkitės būklės taisymo priemonių iškart pastebėjus bėdą!

Tags:
,
Be komentarų

Įrašyti komentarą