Kuomet JAV teipavimo procedūros populiarumas kasmet auga po bene 77 proc., Lietuvoje tai – dar naujovė. Tačiau ir mūsų šalyje teipavimas tampa vis populiaresnis bei sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Žmonės mėgina teipus patys arba kreipiasi į specialistus, kurių – ne per daugiausiai, tačiau, svarbiausia, ne kiekybė, o kokybė.
Populiariausia teipavimo vieta – veidas
Bene populiariausia teipo naudojimo vieta – veidas. Tai – natūralu, nes veide slepiasi net 57 raumenys, kurie, laikui bėgant, silpnėja, tad keičiasi ir veido formos, atsiranda raukšlės, dvigubas pagurklis ir t. t. Čia, be jokių operacijų, į pagalbą ateina veido teipai, kurie neinvaziniu būdu kovoja su raukšlėmis! Tai – efektyvi procedūra, po kurios veidas atrodo tonizuotas, išnyksta paburkimai, pastebimai sumažėja raukšlės, pakyla antakiai, apsitempia veido ovalas.
Teipavimo specialistai
Teipavimas Lietuvoje dar gana nauja procedūra, todėl šios srities specialistų nėra daug. Vis dėlto, jų galima rasti didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Visoje šalyje šių specialistų – iki 20. Klaipėdoje, jogos studijoje „Joga Kamala“, su teipais dirba profesionali specialistė, kuri puikiai išmano šį procesą bei gali ne tik pati užklijuoti teipus ant jūsų veido, bet ir pamokyti tai padaryti jus pačius.
Specialius veido teipus galima įsigyti ir patiems bei juos naudoti namuose. Tačiau rezultatai visuomet geresni, kuomet dirba profesionalas ir viskas atliekama taisyklingai. Visgi, norintiems teipavimą išbandyti namuose, rekomenduojama įsigyti 21 dienos online kursą, kur aiškiai ir vaizdžiai bus pateikiamos visos procedūros instrukcijos.
Teipai sporte
Teipai pirmiausiai buvo pradėti naudoti ne grožio industrijoje, o sporte. Kineziologinis teipas – elastinis lipnus pleistras, kurio storis yra kaip epidermio. Kineziologinis teipavimas naudojamas sportinių traumų prevencijai, edemai ir skausmui mažinti netrikdant kraujotakos ir nevaržant judesių.
Nauda sportuojantiems: gerina raumenų funkcionalumą, mažina raumenų įtampą ir stiprina nusilpusius raumenis, gerina kraujo ir limfos pratekėjimą po oda, stabilizuoja sąnarius, mažina skausmą ir uždegimą, didina sensorinį suvokimą.
Kineziologinio teipavimo metodo taikymas gali būti efektyvus esant: artritui, karpaliniam (riešo) kanalo sindromui, pėdos sausgyslių uždegimui, peties skausmui ir t. t.
Be komentarų