Jogos užsiėmimai klaipedoje

Apie Mane

Esu Anastasija.

Gyvenu ir džiaugiuosi gyvenimu. Vertinu kiekvieną akimirką ir tą laiką kai pavyksta būti momente: čia ir dabar. Suvokimas, kad būti momente yra tikras gyvenimas atėjo su joga. Tačiau tai atsitiko ne iš karto, ir tikrai ne pirmais praktikos metais.

Joga keitė mano gyvenimą palaipsniui. Žingsnis po žingsnio. Rami galva, kai joje tylu dažniausiai būna tik po jogos praktikas arba atostogų metu. Atostogaujame per metus palyginus nedaug, o joga su manimi kiekvieną dieną. Todėl intensyviai praktikuoju pati jau 13 metų. Esu sertifikuotas instruktorius. Tačiau jogos paslaptis ateina iš praktikų ir iš patirties, iš darbo su žmonėmis.

Kai sukako 30 metų, pradėjo rūpintis savo veido oda, savo išvaizda. „Gamintojo garantija“ baigėsi. Ieškojau būdus kaip įmanoma natūraliai palaikyti veido odos tonusą, atrodyti gražiai. Kaip sakoma, kas ieško, tas atranda. Atėjo į mano praktikas veido joga, o vėliau ir estetinis teipavimas. Praktikuoju teipavima kiekvieną dieną, atlieku pratimus veidui ir limfos tekėjimui kiekvieną diena, tai tapo mano ritualu. Palyginant nuotraukas prieš 10 metų ir dabar, drąsiai sakau, kad dabar mano išvaizda man patinka labiau, nei prieš tai, esu laiminga ir patenkinta.

Kiekvienas turime savo gyvenimo misiją. Ne visada apie tai pagalvojame, bet ateina momentas, kai kyla klausimas: ką noriu daryti gyvenime? Kaip galiu padėti sau ir kitiems?

Asmeniškai man atėjo atsakymas: „Dalinkis savo žiniomis, energija ir praktikomis su kitais“ Ir tame yra labai daug prasmės.

Sertifikatai

Anastasijos Jogos sertifikatas
Anastasijos Jogos sertifikatas
Anastasijos Estetinio teipavimo sertifikatas