Veido jogos kursas

Kaip išgelbėti veidą nuo senatvės? 

Pradėti daryti veido jogą arba kitaip tariant mankštą.

Šiame kurse sužinosite, kaip įjungti veido atjauninimo procesą ir panaikinti raukšles, atsikratyti patinimų ir panaikinti maišelius po akimis.

Po 30 metų veido raumenys, kaip ir kiti kūno raumenys, pradeda prarasti tonusą, susilpnėja ir pradeda nykti. Atrodo, kad veidas „slenka“ žemyn: vokai nusileidžia, atsiranda maišeliai po akimis, atsiranda raukšlės ir buldogo skruostai. Todėl ilgai laukti nereikia, o pradėti kuo anksčiau treniruoti veido raumenys ir lavinti teisingus įpročius.

Anastasija apie mane Joga kamala

Kaip tai veikia

Veido jogos pratimai yra ne tik būdas išlaikyti tonusą ir veido spalvą, bet ir būdas skirti laiką ir meilę sau. Mūsų veido raumenys atspindi mūsų emocijas ir jausmus mūsų veide. Kai įstringame kokioje nors emocinėje būsenoje, tam tikri raumenų spazmai ant veido suformuoja raukšlę. Dešinė ir kairė veido pusės yra sujungtos su smegenų pusrutuliais. Veido asimetrija nėra labai patraukli ir atspindi proto iškraipymą.

 

  • Jeigu tau tik 20 metų, tai geras laikas pradėti dirbti su savo veidu ir investuoti į ateitį.
  • Jeigu tau 30 tai puikus laikas įjungti veido raumenys ir dirbti prevencijai.
  • Jeigu tau 40 metų tai puiki proga atstatyti ir atkurti veido šviežumą.
  • Jeigu tau 50+ tai gera galimybę palaikyti veido tonusą, pagerinti spalvą, sumažinti raukšleles.

 

Veido jogos kursas Online patogus, nes jūs atliekate Jums patogiu laiku. Jūs gaunate teorinę pamoką ir 4 praktines pamokas-instrukcijas.

Reikia tik turėti noro pagerinti savo išvaizdą, nupirkti kursą, pažadėti sau dirbti 21 d. su savo veidu ir atlikinėti viską pagal instrukciją.

Skirk sau laiko ir mylėk save.