09 Rgp Grožis be skalpelio: ką gali kineziologinis teipas veidui ir kaip jį naudoti?
Kineziologinis pleistras, arba kitaip kineziologiniai teipai, nėra nekaltas dalykas. Tai – galinga priemonė padedanti mažinti raumenų spazmus, skausmą po traumų ir net gali būti naudojamas koreguojant veido ovalą bei mimikos raukšles! Tačiau reikia suprasti, kas jis yra, kaip veikia bei žinoti, kaip taisyklingai klijuoti, kitu atveju teipas, paprasčiausiai, gali neduoti naudos.
Kaip tinkamai užsiklijuoti teipą ant veido?
- Veidas, visų pirma, turi būti švarus, nupraustas. Šiuo atveju puikiai gali pasitarnauti elementarus micelinis vanduo, tačiau galima naudoti ir paprastą vandenį su muilu. Tiesa, reikėtų palaukti kol veidas gerai nudžius, jog kineziologinis teipas gerai priliptų prie veido. Jei oda riebi, pleistrai nelimpa, todėl ją būtinai nuriebalinkite.
- Klijuojant teipą ant veido, savarankiškai namuose, svarbi taisyklė – jis jokiais būdais negali būti įtemptas! Todėl klijuokite jį ramybės būsenoje. Kuomet su teipu dirba profesionalas, jis žino kaip taisyklingai jį naudoti, todėl renkasi ir kitokias klijavimo technikas.
Svarbu pleistrą klijuoti tinkamai, nes jei reguliariai jį naudosite ir visada – netaisyklingai, teipas neduos jokios naudos ar pokyčių, todėl visos jūsų pastangos bus veltui.
Kaip taisyklingai nuimti teipą?
Šį žingsnį svarbu padaryti tinkamai, kad oda nebūtų pažeista. Norint nuimti pleistrą galima naudoti aliejuką, kuris sudrėkina teipą ir tuomet priemonė pati atlimpa nuo odos.
Kitas metodas – paimti už teipo kampelio bei prilaikant odą, po truputį atklijuoti juostelę, kad oda nebūtų tempiama. Jei teipas užklijuotas ant lygios veido vietos, pavyzdžiui, žandikaulio, nuklijuoti pleistrą reikėtų prilaikant patį teipą. Jokiais būdais pleistro neraukite, neplėškite per prievartą, nes tai gali sukelti odos pažeidimus.
Kiek laiko laikyti kineziologinį teipą teipasant veido?
Pirmą kartą užklijuotas kineziologinis teipas laikomas apie valandą. Po valandos nuimkite ir pasižiūrėkite, kaip atrodo oda, ar jai viskas tiko bei patiko. Jei taip, vėliau jau galite užsiklijuoti trims valandoms. Jei viskas ir toliau bus gerai, vėliau galėsite palikti ir visai nakčiai.
Beje, būtina paminėti, jog jei po teipo naudojimo lieka paraudimai, reikėtų išbandyti kito gamintojo juosteles.
Kaip dažnai kartoti procedūrą?
Darykite tai 2–3 kartus per savaitę. Tai neturi būti kasdienis ritualas, nes odai irgi reikia leisti pailsėti. Jokiais būdais negalima tuo piktnaudžiauti!
Norintiems išties gerų rezultatų, siūloma įsigyti 21 dienos online teipavimo kursą, kuriame aiškiai nurodomos naudojimo instrukcijos.
Svarbūs patarimai
Kineziologinį pleistrą reikia po truputį jaukintis ir labai svarbu paruošti savo veidą, kad jis šią procedūrą priimtų. Kitaip tariant, reikia pripratinti veidą dirbti, odai nebijoti prisilietimų – daryti veido mankštą, savimasažą, kad ji taptų elastinga.
Norint, kad miego metu teipas neatsiklijuotų ar jo kampelis neužkliūtų už pagalvės, suapvalinkite klijuojamo pleistro kampus. Taip jausitės komfortabiliau, o pleistras neklius už patalų. Taip pat estetiškai apvalus pleistras atrodo gražiau.
Taip pat jis neklijuojamas ant nudraskytų spuogų, papilomų, apgamų, žaizdelių. Jo negalima naudoti ir sergant onkologinėmis ligomis, egzema, jei turite sutrikusią limfinę, kraujagyslių, nervų sistemą.
Be komentarų