teipas veidui

Teipas veidui? Veido patempimas be operacijos: ar tai įmanoma?

Kaip pabudęs kūnas siekia pasirąžyti, nori būti išjudinti ir veide po oda pasislėpę 57 veido raumenys. Šiuolaikiniam, nuolat skubančiam, žmogui, neretai stinga atsipalaidavimo ir dėmesio sau, todėl veide pastebimos pervargimo žymes, vizualiai sendinančios veidą. To pasekoje, naudojami brangūs kremai ar net ryžtamasi gulti po chirurgo skalpeliu! Tačiau to daryti visai nebūtina, kuomet žinome kaip tinkamai dirbti su veidu. Tam puikiai gali pasitarnauti tokie žmonijos atradimai kaip kobido masažas, veido joga ir teipas veidui!

Kobido veido masažas

Tai – šimtametes tradicijas turinti rytietiška odos priežiūros procedūra, kuri pirmiausiai buvo išvystyta Japonijoje, o dabar jau yra taikoma ir vertinama visame pasaulyje.

Kobido masažas yra atliekamas stimuliuojant veidą greitais, stipriais ir ritmiškais judesiais. Procedūros metu masažistas stimuliuoja atitinkamus veido taškus ir naudoja spaudimą, kad aktyvuotų regeneruojančias odos savybes. Kobido masažas gali būti ir labai intensyvus ir labai švelnus, viskas gali pasikeisti tiesiog dinamiškai, paties masažo eigoje.

Svarbiausias masažo tikslas – padidinti elastingumą ir pakelti veido odą. Būtent todėl, net yra teigiama, kad šis masažas prilygsta nechirurginei veido odos pakėlimo procedūrai.

Veido joga

Judėjimas būtinas ne tik kūnui, bet ir veidui. Jau nuo senų laikų, norint palaikyti veido sveikatą ir jaunatviškumą, pasikliaunama masažais ir mankštomis. Veido joga – tai sąmoningi pratimai veido raumenims stiprinti ir atpalaiduoti. Tad tos veido raumenų grupės, kurios pertemptos nuo kasdien pasikartojančių emocijų, įtampos, kramtymo, atpalaiduojamos pratimais, o tos raumenų dalys, kurioms dažniausiai trūksta teisingo krūvio – stiprinamos, tonizuojamos.

Veido joga – kompleksinė praktika, kurią taip pat sudaro savimasažo ir taškinio veido masažo (akupresūros) pratimai. Pratimais suaktyviname kraujotaką, todėl į veidą įnešama daugiau deguonies ir maistinių medžiagų.

Nors veido joga galima užsiimti jau nuo pat jaunų dienų, labiausiai šia technika rekomenduojama domėtis 27–40 metų moterims, nes būtent nuo 30-ies ir imama pastebėti pirmąsias ryškesnes raukšleles.

Veido teipavimas ir manualinė terapija

Veido paburkimas, raukšlės, neryškus veido ovalas, kabantys vokai jau tapo pažįstama? Manualinė veido terapija ir teipas veidui gali viską sutvarkyti be jokių skalpelių. Tai – efektyvi procedūra, po kurios veidas atrodo tonizuotas, išnyksta paburkimai, pastebimai sumažėja raukšlės, pakyla antakiai, apsitempia veido ovalas.

Procedūra atliekama Klaipėdoje esančioje jogos studijoje „Joga Kamala“, kur su jūsų veidu dirbs profesionali specialistė, puikiai išmananti savo darbą ir visas veido teipavimo technikas. Vienos procedūros trukmė – 2–2,5 val. Viskas atliekama rankiniu būdu, o terapijos metu dirbama su audiniais, fascijomis, limfa. Tai – pagrindas, norint pradėti gerinti veido išvaizdą.

Po manualinės terapijos dirbama su teipais. Jų pagalba kovojama su raukšlelėmis, skatinamas limfos tekėjimas, gerinama kraujotaka ir modeliuojamas veidas, jei jau yra sukritęs ovalas, vokai. Teipų pagalba galima viską koreguoti.

Jau po pirmo apsilankymo procedūroje matysite neįtikėtiną rezultatą, o po 3-–5 procedūrų užtvirtinamas rezultatas ilgam laikui. Seriją galima kartoti kasmet.

Specialus veido teipus galima įsigyti ir patiems bei juos naudoti namuose. Tačiau rezultatai visuomet geresni, kuomet dirba profesionalas ir viskas atliekama taisyklingai. Visgi, norintiems teipavimą išbandyti namuose, rekomenduojama įsigyti 21 dienos online kursą, kur aiškiai ir vaizdžiai bus pateikiamos visos procedūros instrukcijos.

Be komentarų

Įrašyti komentarą